Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cizre TSO 5 yıldızlı hizmet kalitesi ile akredite oda oldu

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) AKREDİTASYON SİSTEMİ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA 14. DÖNEM AKREDİTASYON SÜRECİNDE YER ALAN CİZRE TİCARET VE SANAYİ ODASI YAPILAN BELGELENDİRME DENETİMİNİ GEÇEREK AKREDİTASYON STATÜSÜ ALMAYA HAK KAZANARAK AKREDİTE ODA BELGESİNİ ALDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Cizre TSO 5 yıldızlı hizmet kalitesi ile akredite oda oldu
240 views
10 Şubat 2021 - 12:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ŞIRNAK (İHA) – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında 14. dönem akreditasyon sürecinde yer alan Cizre Ticaret ve Sanayi Odası, yapılan belgelendirme denetimini geçerek akreditasyon statüsü almaya hak kazanıp akredite oda belgesini aldı.

TOBB tarafından uygulanan Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında 14. dönem akreditasyon sürecine dahil edilen Cizre TSO Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Denetçisi Ali Haluk Güneş tarafından yapılan denetlemede başarılı olarak akredite oda statüsünü almaya hak kazanandı. Yapılan denetleme sonucunda Avrupa standardında hizmet veren bir oda olduklarının tescil edildiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sevinç, 5 yıldızlı oda hizmeti sunumunun yapılmasında gerekli altyapıyı sağlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na oda adına teşekkür ettiklerini söyledi. Başkan Sevinç, “Elde ettiğimiz bu başarı Cizre Ticaret ve Sanayi Odasının hizmet kalitesinin tüm dünyadaki gelişmiş oda ve borsaların verdiği hizmet kalitesi ile aynı olduğunun açık göstergesidir. İnşallah her geçen gün üyelerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesini akreditasyon sistemiyle geliştirerek her gün biraz daha üst seviyelere taşıyacağız. Akreditasyon çalışmalarında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.