Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Minik öğrenciler sinemayla tanıştı

CİZRE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK BÜRO AMİRLİĞİ SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYOR. ETKİNLİKLER KAPSAMINDA 100 MİNİK ÖĞRENCİ İLK DEFA SİNEMA İZLEDİ.(ABİDİN YEL/ŞIRNAK-İHA)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Minik öğrenciler sinemayla tanıştı
115 views
10 Kasım 2021 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şırnak’ın Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Etkinlikler kapsamında 100 minik öğrenci ilk defa sinema izledi.

Cizre Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından ’Umuda Açan Nergis Çiçekleri’ ile Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) Projesi kapsamında 100 minik öğrenci sinemada animasyon filmini izledi. Toplum Destekli Polisler tarafından okullarından alınan Sevgi Yuvası Anaokulu öğrencileri ilk defa geldikleri sinemada patlamış mısır yiyerek çizgi film izlemenin keyfini yaşadı. Cizre Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinden yapılan açıklamada sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında Sevgi Yuvası Anaokulunda eğitim gören 100 minik öğrenciye ’Umuda Açan Nergis Çiçekleri’ ile Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) Projesi kapsamında bugün misafir edilip, sinemada animasyon filmi izlettirildiği belirtildi. Çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişiminde önemli bir role sahip olan sinema ile çocukların ilk buluşma yaş ortalamasını düşürmek, güzel bir gün geçirmelerine ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmak amacıyla bu projenin hayata geçirildiği belirtildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.