Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şırnak Üniversitesinde öğrenci sayısı 4 bini aştı

YÜRÜTTÜĞÜ PROJE VE ÇALIŞMALARLA HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜYEN, GELİŞEN VE TERCİH EDİLEBİLİRLİK YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLEYEN ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ AÇILAN ÖN LİSANS, LİSANS, LİSANSÜSTÜ BÖLÜM VE PROGRAMLARLA BİRLİKTE TÜRKİYE’DEKİ 70 FARKLI İL İLE DÜNYANIN 4 FARKLI ÜLKESİNDEKİ ÖĞRENCİLER TARAFINDAN TERCİH EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şırnak Üniversitesinde öğrenci sayısı 4 bini aştı
202 views
20 Ekim 2020 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yürüttüğü proje ve çalışmalarla her geçen gün daha da büyüyen, gelişen ve tercih edilebilirlik yolunda emin adımlarla ilerleyen Şırnak Üniversitesi açılan ön lisans, lisans, lisansüstü bölüm ve programlarla birlikte Türkiye’deki 70 farklı il ile dünyanın 4 farklı ülkesindeki öğrenciler tarafından tercih edildi.

Ülkenin dört bir yanından gelen öğrencilerin ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarda tercihlerini Şırnak Üniversitesinden yana kullanmaları ile 2020-2021 eğitim öğretim döneminde öğrenci sayısı 4 bin 74’e ulaştı. Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, eğitim imkanları ve sunduğu gelecek fırsatları ile adından başarı ile söz ettirecek bir üniversite olmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Rektör Erkan, “Üniversitemiz kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişen, bulunduğu bölgeye ve ülkeye hizmet eden, uluslararası platformlarda adından söz ettiren bir üniversite olmuştur. Bu doğrultuda, tüm öğrencilerimizi önemsiyoruz. İmkanlarımızı her geçen gün iyileştirerek alanında uzman akademik kadromuzla öğrencilerimizi yetiştiriyoruz. 70 farklı şehirde bulunan öğrencilerimizin üniversitemizi tercih etmesi sayesinde, üniversitemizde ayrıca bir kültür mozaiği de oluşmuştur” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.