Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cizre Kaymakamı Mehmet Tunç göreve hızlı başladı

ŞIRNAK’IN CİZRE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MEHMET TUNÇ, YENİ GÖREV YERİNE GELİR GELMEZ SIKINTILARI ÇÖZMEK İÇİN KOLLARI SIVADI. GÖREVİ DEVRALIR ALMAZ SORUNLARLA İLGİLENEN TUNÇ, CİZRE BELEDİYESİ VE KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YENİ ŞIRNAK VE SİLOPİ YOLUNDA YÜRÜTÜLEN MÜTEAHHİT FİRMANIN YAŞADIĞI SIKINTILARI GİDERMEK AMACIYLA YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Cizre Kaymakamı Mehmet Tunç göreve hızlı başladı
136 views
07 Eylül 2021 - 18:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şırnak’ın Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, yeni görev yerine gelir gelmez sıkıntıları çözmek için kolları sıvadı. Görevi devralır almaz sorunlarla ilgilenen Tunç, Cizre Belediyesi ve Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü tarafından yeni Şırnak ve Silopi yolunda yürütülen müteahhit firmanın yaşadığı sıkıntıları gidermek amacıyla yerinde incelemelerde bulundu.

Cizrepark alışveriş merkezine kadar olan alanda karşılıklı olarak kaldırım çalışmaları, tali yol çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Tunç, karayolu yetkilileri ve müteahhit firma mühendislerinden sorunları dinledi. Belediye yeni Şırnak yolunda kanalizasyon hatlarının deplase çalışmaları, sel ve su baskınlarına karşı dere ıslahı ve menfez çalışması başlatılacak alanların resmi yazışma taleplerini ve müteahhitlik hizmeti veren firmanın ihtiyaç ve taleplerinin koordinasyonu konusunda ilgilileri talimat veren Kaymakam Tunç’a incelemelerinde Karayolları 9. Şube Şefi Enver Yüce, İlçe TEDAŞ Müdürü Halil İbrahim Tekdemir, belediye birim müdürleri eşlik etti. Kaymakam Mehmet Tunç, kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte belediyenin ağaçlandırma çalışması ile yeni Şırnak yolunun estetik ve temiz bir görünüme kavuşturulacağını dile getirdi. Kaymakam Tunç, yeni Şırnak yolunda kavşak düzenlemesi ve bin 800 metrekare uzunluğunda sağ ve sol eksende 3 metrekare genişliğinde kaldırım çalışması yapıldığını ifade etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.