Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul’dan Silopi’ye kitap desteği

İSTANBUL’DA İKAMET EDEN SİLOPİLİ İŞ ADAMI İSA KÖSEN, SİLOPİ İMAM HATİP ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK KAYNAK KİTAPLARI GÖNDERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İstanbul’dan Silopi’ye kitap desteği
139 views
02 Kasım 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul’da ikamet eden Şırnak Silopili iş adamı İsa Kösen, Silopi İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencilerine üniversite sınavlarına hazırlık kaynak kitapları gönderdi.

Aslen Silopili olan ve bir süredir İstanbul’da ikamet eden iş adamı İsa Kösen, Silopi’de eğitim gören öğrencilere katkı sunmak adına kaynak kitap bağışında bulundu. Kösen tarafından Silopi İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencilerinin tamamına yetecek kadar gönderilen kaynak kitaplar ile öğrencilerin üniversite sınavına hazırlık aşamasında fayda sağlanacağı belirtildi.

Okulda eğitim gören öğrenciler, kendilerine bin 785 adet kaynak kitap gönderen İsa Kösen’e teşekkürlerini iletti. Öğrencilerden Hasan Soysal, “Bize kaynak kitap konusunda İstanbul’dan desteklerini gönderen İsa ağabeyimize çok teşekkür ediyoruz. Bu kitaplarda iyi bir eğitim alıp gelecekte memleketimize güzel işler yapmak istiyoruz” dedi.

Öğrencilerden Mehdi Akyel de gelecekleri için kitapların önemli olduğunu söyledi.

Silopi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Yıldırım da Kösen’e öğrencilere gönderdiği kitaplar nedeni ile teşekkür ettiğini söyledi. Yıldırım, “Öğrencilerimiz bu kaynak kitapları değerlendirerek üniversiteyi kazandırma konusunda bir adam daha önde olacaklar. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.