Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sağlık-Sen Silopi Devlet Hastanesi iş yeri temsilciliğine Karaaslan getirildi

ŞIRNAK’IN SİLOPİ İLÇE DEVLET HASTANESİNDE KISA BİR SÜRE ÖNCE TAYİN OLMASI NEDENİYLE BOŞALAN SAĞLIK-SEN İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİNE DOĞAN KARAASLAN GETİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sağlık-Sen Silopi Devlet Hastanesi iş yeri temsilciliğine Karaaslan getirildi
293 views
13 Ocak 2021 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şırnak’ın Silopi İlçe Devlet Hastanesinde kısa bir süre önce tayin olması nedeniyle boşalan Sağlık-Sen iş yeri temsilciliği görevine Doğan Karaaslan getirildi.

Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkanlığı tarafından Silopi Devlet Hastanesi iş yeri temsilciliğine getirilen Doğan Karaaslan, görevlendirme belgesini Şube Başkan Vekili Sabğatullah Anmal ve Silopi ilçe temsilcisi Hasan Ökten’den aldı. Karaaslan’a görev belgesini tevdi eden Anmal, ülke genelinde olduğu gibi özellikle bölgede de demokratik sendikacılık anlayışının Memur-Sen’in kurulması ile birlikte aktif hala geldiğini söyledi. Anmal, “Bugün burada kısa bir süre önce boşalan Silopi Devlet Hastanesi iş yeri temsilciliğine Doğan Karaaslan kardeşimizi yönetim kurulumuzun oy birliği ile seçmiş bulunmaktayız. Bu görev zor bir görev olmakla birlikte ayni zamanda STK’ların önemi çok da büyüktür. Özellikle kamu kurumlarında da legal olarak örgütlenme sendikalarla oluyor. Önemli olan her türlü haksızlığa karşı göğüs gerip haksızlığa uğrayan kamu görevlilerin hakkını hukuk zemini içerisinde savunup ve oluşabilecek haksızlıkları engellemektir. Biz Sağlık-Sen ve Memur-Sen ailesi olarak özelde üyemiz ve kamu görevlilerin hakkını savunurken genelde ise ülkemizin ve milletimizin çıkarı ile dünya genelinde haksızlığa uğrayan ve zulüm altında inleyen tüm insanlığı savunmak ve zulme karşı duruşumuzu göstermektir. Bizlerin önemli özelliği budur” dedi.

Silopi Devlet Hastanesi iş yeri temsilcisi Doğan Karaaslan ise üstlendiği görevin bilinci ile birlikte görev yapacağını belirterek Silopi Devlet Hastanesi çalışanlarının yanında onlarla birlikte yola devam edeceğini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.