Şırnak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Silopi’de köy çocukları ilk defa sinemada buluştu

ŞIRNAK’TA, GENÇ KIZILAY SİLOPİ ŞUBE BAŞKANLIĞINCA KÖY ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN SİNEMA ETKİNLİĞİ İLE ÇOCUKLAR İLK DEFA SİNEMA İZLEMENİN HEYECANI VE MUTLULUĞUNU YAŞADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Silopi’de köy çocukları ilk defa sinemada buluştu
134 views
14 Ağustos 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şırnak’ta, Genç Kızılay Silopi Şube Başkanlığınca köy etkinlikleri kapsamında düzenlenen sinema etkinliği ile çocuklar ilk defa sinema izlemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadı.

Geç Kızılay Silopi Şube Başkanlığı ile Gençlik Merkezi işbirliğiyle Çukurca ile Sisli İlk-Ortaokulu öğrencilerine yönelik sinema etkinliği düzenledi. Köylerinden özel araçla ilçeye getirilen öğrenciler, Bahçeşehir Koleji Kampüsünün konferans salonunda sınıf arkadaşlarıyla beraber sinema ortamında animasyon filmi izledi. Filmin sona ermesinin ardından çocuklara kitap hediye edilerek, öğrenciler evlerine bırakıldı. Daha önce sinemaya gitmediklerini belirten öğrencilerden Engin Baran ile Şeyma Sulhan, sinema ortamında ilk defa filim izlediklerini, heyecanlı ve mutlu olduklarını söyledi.

Çukurca İlk-Ortaokulu Müdürü Halit Sulhan ise öğrencilerinin ilk defa sinema ortamında beraber film izlediklerini ifade ederek teşekkür etti.

Genç Kızılay Silopi Şube Başkanı Negrican Birlik de ’’Genç Kızılay olarak Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Çukurca köyü öğrencilerine yönelik sinema etkinliği düzenledi. İlk defa sinema ortamında filim izleme heyecan ve sevinçlerine ortak olduk. Filmin sonra ermesiyle öğrencilerimize kitap hediye ettik. Desteklerinden ötürü ilçe şube başkanımız Murat Tatar, Silopi Bahçeşehir Koleji Kampüsü Kurucu Müdürü Mahmut Aybi ile Gençlik Merkezi’ne teşekkür ediyoruz’’ dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.